Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a zoldes arnyalat...

Mit tegyek a zoldes arnyalat ellen a hajamban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Eredetileg sotetebb szoke a hajam,kb 1 eve befestettem sotetbarnara ami tetszett is stb. viszont most hogy ugy is itt a nyar, ugy dontottem vissza szeretnem kapni az eredeti hajszinemet...Elmentem a fodraszhoz aki elso alkalommal egy voroses-narancssargas szint hozott ki belole ami par mosas utan csak tovabb romlott:/.Par napja visszamentem hozza, az alapszin mar jo volt nagyjabol (vilagos barna) viszont az egesz hajamon lett egy zoldes arnyalat amit sajnos nem csak en latok, veszek eszre rajta..Neten azt irtak hogy a paradicsom segit rajta es javitott is a helyzeten de meg mindig zoldes:( Irtunk a fodrasznak, azt irta hogy a hamvasito sampontol amit hasznalok el fog mulni..de en nem szeretnek heteket vagy honapokat varni ezzel mert nagyon zavar:/ Tudnatok esetleg olyan tanacsokat,otleteket irni amihez nem szukseges ujabb fodraszati beavatkozas? A hajam vege mar igy is elegge szetroncsolodott a szokitestol:(

Elore is koszonom az ertelmes valaszokat!



#haj #hajfestés #zöldeshaj #zöldárnyalat
2022. júl. 5. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen hajat korrekciozni kell. Ez viszont komolyabb tudast igenyel. Keress egy jobb fodrászt inkább.


A hamvasito samponnal meg nemsokra mész. Az inkább a szőkéknek jó, hogy a sárga pigmenteket kiusse.

2022. júl. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

A hamvasito sampon nem arra hivatott hogy a zöld tonust semlegesitse!

Az a sárgás árnyalat ellen hatásos !


A zöldes árnyalat komplementer színe a vörös, ha nem akarsz fodrászhoz menni (én azt javasolnám) akkor menj el egy fodrasz kellekesbe ott kerjel olyan mixtont pl ami kiüti a zöldes arnyalatot !

2022. júl. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!