Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcra való frissítő spray -...

Arcra való frissítő spray - Vélemények?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vásároltam egy hajtógázas, arcra való frissítő spray-t, amit egy fújás erejéig kipróbáltam, de a szaga miatt elviselhetetlen és szeretném visszaküldeni a webshopnak. Az oldalukon viszont azt írják, hogy csak egyszer sem használt terméket vesznek vissza, ellenkező esetben visszaküldik nekem. Viszont ezeknél a hajtógázas dobozoknál hogyan ellenőrzik, hogy volt-e valaha kifújva belőlük? Ez csak ijesztgetés, vagy merjem visszaküldeni az egyszeri kipróbálás ellenére?


Előre is köszi a válaszokat!



2022. júl. 4. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

A legtobb ilyennel mint a dezodoroknal is az elso fujas alkalmaval van egy kattanas, mikozben kifujod.


Ha ennel nem volt ilyen akkor probald meg visszakuldeni olyan indokkal hogx idokozben kaptal ajandekba ...

Ha szerencsed van akkor visszakuldik a penzt .


Semmikepp ne ird nekik hogy nem valt be ezert meg azert mert akkor nyilvánvalóan probaltad/hasznaltad.

2022. júl. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Nem rémlik, hogy lett volna kattanás. Viszont közben eszembe jutott, hogy ha ők meg akarnak bizonyosodni a kattanásról, hogy van-e, vagy nincs, azaz bontatlan-e, vagy sem, nekik is ki kell próbálniuk a terméket, amivel meg ők szúrnának ki magukkal. Egy szó, mint száz: vagy miattam lesz felbontva, vagy miattuk, mert nem hittek nekem - ez esetben, "jogosan" :D

2022. júl. 5. 14:38

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!