Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hetente csak 2-3 alkalommal...

Ha hetente csak 2-3 alkalommal vasalom a hajam akkor is nagyon fog törni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Nem:) Használj balzsamot és semmi baja nem lesz:) Fodrász vagyok és én is ezzel ijesztgetem a vendégeimet:) De egyébként nem lesz gond:) A lányom(aki teljesen őrült:D) 14 éves korára már volt vörös, szőke, és most hála istennek barna megint, az iskolába is viszi a hajvasalót és 220fokon vasalja egy nap akár háromszor is:D

Én nem tartottam helyesnek, hogy tizenkét évesen szóke legyen, mert tudtam, hogy tönkre fog menni a haja:S, de tudod, az ember A saját kárán akar tanulni:)

Hát másfél évig volt szőke, jól állt neki, de kitalálta, hogy ujra barna akar lenni, de természetes:D

Hát gondolhatod, kiakadtam, hogy a lányom le akarja borotváltatni a haját:O

Na mind egy, tudtam, hogy gyorsan nő, megcsináltuk, 5cm-es volt a hossza:) ez is jól állt neki. most mély barna és a háta közepéig ér, nagyon szép ápolt:) fél év alatt 55cm-esre nőtt a haja:) Csodálkoztam is, de most egyfolytába vasalja, gyönyörű a haja és semmi károsodása nincsen.

Bocsi a regényért, de részletesen el kellett mesélnem:)

2010. szept. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szal fél év alatt 50 centit nőtt a haja?:O Hát nemtom kicsit nagyon hihetetlennek hangzik..:D:D Havonta 1-2 centit nő a haj.Biztos póthajjal lett neki olyan hosszú,ha télleg akkora mert ilyen nincs:D Fizikai lehetetlenség:D
2010. szept. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

mitől lett fél év alatt 55 cm a haja?

ezt nem hiszem el...

2010. szept. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
második vok.Hát vagy elírt valamit vagy kamuzik:D ezt senki nem veszi be:D de azért nem lenne rossz ha fél év alatt 50 centit nőne a haj:D:D örülnék neki xD
2010. szept. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ÁÁÁÁÁ:D Bocsánat:D Kicsit félre ütöttem:D Dehogy fél év:D másfél év alatt :) Mégegyszer bocsi:) Igen utólag feltünt nekem is:D Gyorsan nő a haja, de azért ennyire nem:D Szerintem ő is örült volna ha félév alatt akkora lesz:D

Köszönöm, hogy felhívtátok a figyelmemet rá:) ÉS mielött félre értenétek a lányom már 16 éves és csak vállig ér a haja:) nemrég vágatta le, de a lényeg, hogy semmi baj nem lesz a hajvasalótól:)

Első voltam

2010. szept. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ohh ha nekem mell alá érne már végre......soha nem vágatnám leXD


de egyébként nekem a vasalástól igenis tört régen.ezért is hagytam abba.max heti 1szer vasalom és akkor 2 napig egyenes(persze,ha a páratartalom és a klíma megfelel-értsd.nem esik az eső)

de ez erősen hajfüggő dolog,mert én is ismerek olyat,aki napi szinten vasalta a haját és mégis mindig gyönyörű volt neki....és hosszú....utálom azt a csajt:@ áá nem:D

2010. szept. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
használj szérumot, balzsamot stbstb..
2010. szept. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!