Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen izzadsággátlót használj...

Milyen izzadsággátlót használjak, ami nem fogja össze a ruhát?

Figyelt kérdés

Tudtok esetleg olyan izzadsággátlót, ami nem fogja össze a ruhát 2-3 alkalom után? Esetleg valakinek bevált termék, vagy calami egyéb praktika? Már több félét, márkát kipróbáltam, olyat is ami elvileg direkt "foltmentes", de a végeredményt az összesnél az volt, foltos maradt a ruha. Általában kenőset használok, térjek át a fújósra, abból melyiket, ami kifejezetten izzadsággátlós, perspirant?

Vagy valami mosószer, ami eltávolítja a fehér foltot a ruha hónalj részéről? Kezdek elszomorodni, hogy veszem a márkás pólókat és az összes fehér foltos 2-3 mosás után.

Most fedeztem fel, hogy léteznek spray termékek is, azzal valakinek tapasztalat?


2022. jún. 30. 21:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként ami átlátszó folyadék, tehát nem fehér színű, az is foltot hagy, csak az nem fehéret, hanem azon a részen "összeáll" a ruha, megkeményedik és a ruha színétől eltérő lesz.
2022. jún. 30. 21:41
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A sprayk is sajnos ugyanúgy össze tudják fogni. Én a borotalco golyós dezodort tudom ajánlani, nekem nagyon bevált még így a legnagyobb melegben is.

Egyébként krémmánia.hu-n tudsz olvasn véleményeket, hogy kinek mi vált be leginkább :)

2022. jún. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Borotalcot kipróbálom mindenképpen és olvasgatok is az oldalon. :)
2022. jún. 30. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!