Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajkiegyenesítő folyadékot...

Hajkiegyenesítő folyadékot meg kell várni, míg beleszárad a hajba, vagy egyből kell vasalni, még ameddig nedves?

Figyelt kérdés
a flakonra csak annyi van írva, h 'száraz hajra permetezzük, tincsről-tincsre haladva, a hajvasaló használata előtt' de azt nem írja, h hagyjam-e beleszáradni, vagy még ameddig nem száradt bele addig kell vasalni?:D lehet, h hülye kérdés, de nekem ez így nem teljesen világos:)
2010. szept. 20. 15:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nekem se. :D De én mindig megvárom, míg megszárad. Mert nem hiszem, hogy ha nedves a haj, akkor lehetne vasalni.
2010. szept. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom h vagytok vele de nekem mikor megszárad a hajvégeim baromi szárazak. Olyan mintha száraz fűbe nyúlnék.. Nektek is így van?

18/F

2010. szept. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nedvesen kell kivasalni, mert a hajvasaló így olvasztja bele a folyadékot a haj belsejébe és így jobban véd (én legalábbis így tudom)
2010. szept. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én nagyon ritkán vasalom már a hajam. Havi 1x vagy annyiszor se. De régen mikor 2 naponta vasaltam, akkor nekem is olyan volt, de tettem rá egyből hajvégápolót és attól jó lett :)
2010. szept. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kell várni ameddig beszívja a haj, mert, ha nem akkor csak elpárolog a hajadról a hőhatására.
2010. szept. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nah kaptam ilyet is, olyat is:D akkor most mi lehet az igazság? fontos lenne, mert én minden nap vasalom a hajam:)
2010. szept. 20. 19:36
 7/7 anonim ***** válasza:
befujod, rászáritod. száritoval, vagy vársz. nedves hajat tilos vasalni, luke aladárok.
2010. szept. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!