Ki hogy fürdik?

Figyelt kérdés

Én rendszerint megmosom mindenem!

Úgy tapasztaltam eddig, hogy a legtöbb férfi nem tud fürdeni. Nem mossa meg a lábát, a fenékét, vagy a hátát mert "oda folyik víz". Ezt még valahogy le tudom nyelni, de mint kiderült sok nő is így van velexDd

Szóval kedves embertársak traumatizálva lettem azáltal, hogy a magamtól megszokott mindenem is megmosott fürdés nem feltétlen a norma xD

Ezért szeretném megkérdezni, hogy ki milyen módszerrel fürdik és milyen gyakran. Kérem a nemet is jelöljük meg a válasznál.


18/L



2022. jún. 28. 11:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
58%

Nem minden nap furdok/zuhanyzok (marmint a kadba beallva), elvileg nem is jo a borodnek, de minden wc-zes utan megmosom a fenekemet, illetve minden nap megmosom a honaljamat parszor. Arcomat megmosom reggel-este, fogat este mosok. Amikor kadban, rendesen zuhanyzok, akkor mindent megmosok, meg a fulem mogott is, koldokomet, stb, de nem hasznalok semmilyen tusfurdot, csak meleg vizet.


Ez nem egy tudatos valtas volt, egyszer csak elfogyott a tusfurdom es elfejtettem venni, majd a parom elkezdte kommentalni nem sokkal utana hogy nagyon jo a borom illata, pedig nem mondtam neki hogy nem hasznalok semmit. Azota nem hasznalok tusfurdot... L

2022. jún. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
100%

Szappan+tusfürdő is, teljes test, zuhany alatt, alaposan.


37/f

2022. jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
57%
Úgy, ahogy 12, csak zuhany után még az elhalt bőrt is ledörzsölöm.
2022. júl. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Egy “Igényes srácok” kezdetű kérdésben pasi oldalról ez a téma ki van vesézve. Nem tudom linkelni, mert telefonról vagyok.
2022. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
bocsi a nekroert, de 14-es ha esetleg olvasod, linkeld be legyszi
2022. szept. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15: OK, este belinkelem. “Igényes srácok”, így kezdődik a kérdés.
2023. márc. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
2023. márc. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!