Ki hogy fürdik?

Figyelt kérdés

Én rendszerint megmosom mindenem!

Úgy tapasztaltam eddig, hogy a legtöbb férfi nem tud fürdeni. Nem mossa meg a lábát, a fenékét, vagy a hátát mert "oda folyik víz". Ezt még valahogy le tudom nyelni, de mint kiderült sok nő is így van velexDd

Szóval kedves embertársak traumatizálva lettem azáltal, hogy a magamtól megszokott mindenem is megmosott fürdés nem feltétlen a norma xD

Ezért szeretném megkérdezni, hogy ki milyen módszerrel fürdik és milyen gyakran. Kérem a nemet is jelöljük meg a válasznál.


18/L



2022. jún. 28. 11:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
43%
Vagy 14+ éve nem fürödtem már. Tusolok.
2022. jún. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Naponta többször és kimosom a picsám ez alap. 30f
2022. jún. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
56%

2.-ra.


Melóbahogy?

2022. jún. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Én is megmosom mindenemet, még a fülemet is amit tapasztalataim alapján kevesen tesznek meg :D Ezenkívűl én az arcomra és a hajamra(hajmosáskor) is külön törölközőt használok, sokkal higénikusabb.
2022. jún. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
A fontos területeket (hónalj, nemi szerv, lábfej, fenék) minden nap rendesen. Az ilyeneket, hogy hát tényleg nem kell lesikálni minden alkalommal. Sőt, nem is tesz jót, a bőrgyógyászok sem ajánlják.
2022. jún. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Metionin ***** válasza:
84%
Zuhany alatt szivaccsal megmosok mindent, kádban viszont csak a láb, nemi szerv-fenék, hónalj, ha rakok rá pakolást akkor a hát és mell amit szivacsozok. A többi csak ázik.
2022. jún. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Tusolás minden nap, mindenhol.
2022. jún. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
A legfontosabb lenne a nemiszervek(vagina, pénisz) tisztán tartása. Valamint a fenekünket hiába töröljük meg székeles után, sajnos marad rajta némi széklet így. Azt is nap végén jól megkell megmosni.
2022. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
Mindenhol mosakodok. Illatmentes tudfürdőt használok, intim területen hónaljon és lábon használom, a többi helyen csak borsónyi mennyiséget, ettől függetlenül jól megmosom mindenhol. Arcomat egy kíméletes arclemosóval mosom meg bőrradír után. Most hajat is mosok minden nap, mert hajerősítő sampont használok illetve pakolást, egyébként a hajam nem szoktam megmosni csak hetente kétszer, különben nagyon zsírosodik. Amire én még allergiás vagyok az a nem megfelelő szájhigiénia. Naponta kétszer mosok fogat, este használok fogselymet és listerint. Honnan szűrted le, hogy a férfiak (és a nők) nem mosakodnak rendesen? F
2022. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja és ami fontos szájhigiéniánál, hogy a nyelvet is jól meg kell mosni, mert ott telepszenek meg a baktériumok 80%-a.
2022. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!