Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet nyáron elérni,...

Hogyan lehet nyáron elérni, hogy alváskor ne izzadva be az ember a haját?

Figyelt kérdés

Nem olyan régóta hosszú a hajam, és nyáron nagyon elkezdett zavarni ez. Kiengedve nem igazán tudok aludni, mert zavar, melegít. Lazán szoktam felkötni, de ilyenkor beizzad, és kicsit rossz az illata 😅

Ilyenkor vagy megmosom azonnal vagy próbálom valamivel lefújni. Mit lehet tenni ilyenkor, nektek van valami jó megoldásotok?

25/f



2022. jún. 28. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Én tavaly nyár óta növesztem, de még csak a vállamig se ér. Összefogni hátul épphogy tudnám. De nem szoktam. Izzadni, büdös lenni, nem szokott. De reggel amúgy is megmosom, mert összevissza áll kifésülhetetlenül. De ez akkor is így volt, mikor rövid volt. Nagyon el tudom feküdni a hajam.
2022. jún. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
fejtetőre kontyba fogom. ha így is beizzad, akkor túl meleg a szoba. 27 fokban a rövid haj is izzad
2022. jún. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szinte fenèkig èrő hajam van. Simán összefogom, nem szokott büdös lenni, mindíg hosszú hajam volt, sosem okozott gondot. De nem is vagyok izzadós alapból sem.
2022. jún. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon hosszu hajam van, en ket nagy tincsre valasztom es befonom ejszakara, hogy hatul kozepen legyen elvalasztva, igy a tarkom nem szokott izzadni.
2022. jún. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy levágatod vagy minden reggel hajat mosol. Sajnos ez ilyen.
2022. jún. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!