Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A bőrszínemhez illik ez a...

A bőrszínemhez illik ez a körömlakk? Milyen illik még?

Figyelt kérdés

Vettem a mostani és egy halvány rózsaszín árnyalatot. Utóbbi felkenve nem lett szerelem, kicsit elvesztem benne, éreztem hogy nem passzol. Ez szerintetek illik? Alapvetően nude színekben gondolkozom, de jöhet más ötlet is. Esetleg barackos árnyqlatot érdemes megpróbálni vagy maradjak mindenképp az őszi színeknél?


[link]


2022. jún. 20. 09:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ez jó.

Minden színnek lehet olyan árnyalata, mi illik hozzád. A rózsaszínnek is nagyon sok árnyalata van.

Érdemes üzletekben nézni színmintát. Vannak köröm formájú műanyag paletták, kilakkozva. Odateszed alá az ujjad és látod, hogy jól áll-e.

Így első ránézésre szerintem neked a nem rikító árnyalatok állnak jól.

2022. jún. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!