Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfestek koptatasa otthon ?...

Hajfestek koptatasa otthon ? Kinek mi vált be ? (Kép)

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Ilyen lenovesem van már , ez kb 10-15 cm!

Türelmes vagyok, nem akarok kemikalet használni rá , vágva is van a végéből rendszeresen hogy minél hamarabb megszabaduljak a festett resztol, mégis érdeklődnek hogy a neten keringő hazipraktikak közül -mint pl c vitamin, citromle, szodabikarbona és társaik - bevált e valakinek valamelyik ?

Ha igen, milyen “recept” alapján ?


Köszönöm a válaszokat


Jelenlegi lenovesem :


[link]



2022. jún. 15. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
66%
Nekem egyyedül a C-vitamin por vált be, kb 2 kávéskanálnyit összekeversz samponnal fél -1 óráig a hajadon hagyod, aztán lemosod, viszont nem szabad gyakran, mert szárítja a hajat.
2022. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én szódabikarbónát raktam a smaponba, az szépen koptatta a színt, viszont ez a módszer is szárít.
2022. jún. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok !


Köszönöm szépen a tippeket , ki fogom próbálni mindkettőt , szeretném felturbozni a nyári napsütés általi hajszin kopast, amennyire csak lehet és olvastam ezeket a módszereket ! Mivel féltem a hajam épségét , így inkább elek lenovessel hosszabb ideig , mint hogy esetleg tropara menjen a hajam !


Köszönöm nektek a választ !

2022. jún. 15. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!