Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megmenthető a göndör hajam?

Megmenthető a göndör hajam?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta vasalom a hajam, mert sosem szerettem, hogy göndör. Viszont tavaly nyáron bekattant valami, és levágattam tök fiús rövidre, szóval így nem is vasaltam, meg semmit nem csináltam vele azon kívül, hogy mostam. Így nagyon szép egészséges, göndör volt. Aztán ahogy elkezdett nőni, egyre jobban zavart újra, hogy göndör, és elkezdtem vasalni. Azóta odáig fajult a dolog, hogy teljesen ilyen szénakazal szerű a hajam (azaz egyáltalán nem göndörödik már), ha nem vasalom ki (akkor viszont szép, ha kivasalom).

Mit tudnátok ajánlani erre?


17/L



2022. jún. 15. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat ha nem szereted a göndör hajadat akkor vagasd le megint rövidre mint tavaly nyáron. És hord úgy
2022. jún. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is döntsd el, hogy mit szeretnél. Egészséges, göndör hajat vagy szénakazal, de vasalható hajat? A kettő együtt nem működik; vagy egészséges vagy egyenes.

Ahhoz, hogy helyrehozd a hajad, kezd el ápolni. Rengeteg ilyen készítmény van, használd őket!

Ha viszont nem tudod elviselni, hogy göndör legyen, akkor fogadd el, hogy ezzel tönkreteszed a hajad.

2022. jún. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Rengeteg praktika létezik.

Nézz utána a cgm-nek.

Fontos a porozitás és a hidratálás-feherje egyensúly.


Legtöbbször magától is kinyulnak a hullámok, ha túlhidratalod a hajad. Tokeletesen egyenes sose lesz, de kevésbé göndört el lehet érni.

Olvasnivalonak meg ajanlom a göndörkacajt és fb-n a göndör közösséget vagy Herczeg Gyöngyi fb csoportját.


Rengeteg információt fogsz találni.

2022. jún. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!