Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az epilátor mennyi időt bírt...

Az epilátor mennyi időt bírt ki nektek?

Figyelt kérdés
Én most veszek, de arra vagyok kiváncsi hogy mennyi ideig nem kopik el, tehát úgy mint a borotva hogy x alkalom után gyenge. Kb 10. ezerért veszek majd braun epilátort
2022. jún. 14. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Heti rendszerességgel használom már 6-7 éve. Nincs ilyen problémám.

Már csak azért se, mert az epilàtorban nem pengék vannak hanem kis korongok, amik kihúzzák :)

2022. jún. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Meg nem mondom, hogy hány éves az epilátorom. 6-7 biztos van. Lehet lassan csere lesz, de az is azért, mert rossz a kábele, és ha jól láttam a neten, egy új kábel majdnem annyi lenne, mint amennyiért anno vettem ezt az epilátort (anno 6-7 ezer volt), szóval inkább veszek egy új epilátort.

Az epilátorok megérik az árukat. Az enyém is, nem volt alapból egy olyan drága darab, és erre pedig hány éve jól mükszik már.

2022. jún. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor jó :) Én ezt néztem ki:

[link]

2022. jún. 14. 13:09
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Az egyém Braun,még csak 22 éves.

Egyedül hasznàlom,de rendszeresen,kb 3 hetente.

2022. jún. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ez is töltős lesz, és ha jól láttam szárazon lehet majd használni, vizesen nem
2022. jún. 14. 13:13
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet jobban jársz egy későbbi kiadással, mert nekem silk epil 3 van es az se tokeletes. Sajnos neha vág (a szőrszálat) és nem húz.

Főleg hogy ez tényleg többéves befektetés, érdemes most azt a plusz párezret rászanni.

Az enyim 9 éve van meg, eddig működik, de csak 4 éve hazsnálom rendszeresen

2022. jún. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egy Braun van, már több mint 20 éves, és semmi baja.
2022. jún. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A legújabb braunt is néztem a 8000-t az is tetszik mert azt zuhanyzáskor is lehet hasznàlni csak 30 ezer körül van, de erről is jókat írtak amit linkeltem hiába nem mai darab
2022. jún. 14. 14:28
 9/13 anonim válasza:
100%
Szia, pontosan olyanom van, amit linkeltél:) Most már egy jó 5-6 éve szerintem és semmi baja, pedig két-három hetente rendszeresen használom.
2022. jún. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Na az szuper :) Akkor én is ezt szerzem be, aztán később majd egy drágábbat esetleg :)

És te is szárazon használod ugye? Vízzel nem lehet? Bár vizesen nem is biztos hogy minden szőrt ki tépne

2022. jún. 14. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!