Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha van uj csatos pothajam es...

Ha van uj csatos pothajam es megyek fodrászhoz, hogy a hajam fesse be. Ha fizetek pluszba befesti a pothajat is olyanra, hogy passzoljon a hajam szinevel?

Figyelt kérdés
Nem reg vettem nyers platina szoke csatos pothajat 265g. A fodrasz befesti olyanra mint a hajam vagy azt fogja valaszolni hogy csinaljam.meg magamnak?
2022. jún. 9. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem befesti neked, de kérdezz meg egy fodrászt
2022. jún. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyilván mikor bejelentkezel és elmondod a munkát, hogy mit kérsz, hogy tudjon kalkulálni az idővel, akkor szóba fog kerülni ez a kérdésed is, már a bejelentkezésnél! Neked ez fontos, mert gondolom szoktad hordani és nem akarja vállalni valamiért (nem értem miért ne vállalná, hisz nem szívességbe kéred), akkor még mindig dönthesz úgy, hogy megköszönöd és ott nem kérsz időpontot, keresel tovább.
2022. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!