Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a BioHair...

Mi a véleményetek a BioHair hajvágószalonról?

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 19. 10:20
 1/7 anonim ***** válasza:
én nem vendégnek, hanem dolgozónak akartam odamenni fodrászként. 6 hetes tanfolyamot akarak velem elvégeztetni sok 10ezzerért, csak ugy dolgozhattam volna. tehát akik ott dolgoznak, tényleg képzettek, nem hasukracsapva használják a bio tetrmékeket!
2010. szept. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Dolgoztam nekik, és a termékmintából vittem haza magamnak is egy adagot. Hát, kár hogy nem többet :) Nagyon jók amúgy, csakis ajánlani tudom!!
2010. szept. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Barátnőmnek nem kellett fizetnie a tanfolyamért, és nem 6 hetes volt, hanem folyamatosan havi egyre kell elmenniük.
2011. jan. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Én tegnap voltam a BioHair-ben Pécsett... hát mit ne mondjak 3500 forintomba került és még csak a közelében sincs annak amit szerettem volna.. Sőt! Én tuti, hogy nem megyek többet oda. A lényeg az volt, hogy szorják az embereket meglegyen a napi 8 órájuk de a vendég igényeivel és az eredménnyel nem foglalkoztak.
2011. aug. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

háát sztem se foglalkoznak a vendéggel szinte 10 perc alatt kész volt a hajam mosással együtt máshol háromnegyedórát "törödnek" a hajammal és csak úgy hullott a hajam elöttem még a számba is belement meg csak úgy sima sablonra levágta tönkre tette a fazonját ....

semmmi tépést vagy v.mi extrát nem vágott bele ... többet nem fogok oda menni

férfiaknak biztos jó vagy 1 mosásra bemenni de máshol vágassatok ://

2012. febr. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
nekem se jöttek be a biohair szolgáltatásai....
2012. ápr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Decemberben voltam a Kolosi téri szalonjukban, és egy nagyon kedves fickót fogtam ki. (ő volt az egyetlen a fodrászok közül, aki néha megszólalt. Megkérdezte, hogy tetszik-e, hogy ilyen formára gondoltam-e vagy hogy elég meleg a víz) melírozott (3 tincset) vágott és szárított, a végeredmény nagyon jó lett! 2 órán át foglalatoskodott a fejemmel. Szerintem már nincs ott sajnos, de ha valaki találkozik vele, szóljon! (arra emlékszem, hogy öt csillag volt az egyik alkaljára tetoválva) És úgy 3500-at fizettem.
2014. ápr. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!