Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olaplex mennyire hatékony?

Olaplex mennyire hatékony?

Figyelt kérdés

Az olaplex rendbehozza a leégett hajat? Vagy csak az átlagosan, kevésbé sérült hajon hatásos?

Az van írva ugye, hogy helyreállítja a sérült hajat, megújítja a haj szerkezetét, de nem tudom mennyire lehet ennek hinni. Sokaktól hallottam már hogy nagyon jó és szebb a hajuk azóta, de lehet nekik alapból nem volt olyan sérült.

Ha az olaplex nem is, akkor van olyan termék ami rendbehozná a leégett hajat? A fodrász elrontotta a hajam. És sajnos nem csak a végeit égette el, hanem úgy kb a közepétől. Szóval nem vághatom le… Még ha csak a végei égtek volna le akkor nyilván azokat levágnánk, de így nem fogom mert nem maradna hajam. Szerintem biztosan kell lennie valami nagyon hatásos anyagnak ami kifejti rá a hatását.



2022. jún. 6. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyilván van 1 szint amin már a tündérkeresztanya se tudna segíteni ha akar se. Szerintem neked mivel valószinű teljesen elhalt a hajad azon része nem segítene érdemben annyit.
2022. jún. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ha le van égve akkor először k18 kéne 6 alkalom és utána egy olaplex 3 vagy a 4in1 maszk.
2022. aug. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!