Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kávés hajsötétítés?

Kávés hajsötétítés?

Figyelt kérdés
Gondoltam a világosabb tincseim besotetitem vele, 11 percig áztattam a kávéban a hajam aztán miután kiszedtem belőle rakantem a sampont és most így ülök kB 40 percet. Ez így jó? Vagy nem kell rá a sampon 40 percig?

2022. jún. 3. 13:00
 1/3 A kérdező kommentje:
Kérlek gyorsan válaszoljon valaki, mert félek, hogy baja lesz tőle a hajamnak!
2022. jún. 3. 13:01
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom miért nem válaszolt valaki gyorsan. Biztos nem lett bajod egyszer 40 percig fent hagyva egy eleve hajra készült terméket, csak nem tudom minek? Olvastál ilyen receptet? Én anno csak simán erős fekete kávéval fújkáltam a hajtöveim, adott is egy árnyalatot, de ugye nem kell drasztikusra gondolni egy kávétól.
2022. jún. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
esetleg sampon utan erne valamit mert a sampon lemossa. A sampon 40 percig nem hiszem h jo, a balzsamot szoktak rajtahagyni a sampon egyfajta szappan, a pasiknak pl van sampon tusfurdo egyben. Ha a szappant rajta hagyod a borodon az sem jo
2023. máj. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!