Olaplex hatásai?

Figyelt kérdés

Olvasgattam az olaplexről sok helyen, megosztóak a vélemények. A legtöbben inkább elismerik jó terméknek tartják, de sokan vannak olyanok is akik szerint hatástalan, nem nagy szám.

Mindenhol ugye a 3ast és 6ost ajánlják. Sokan mondják hogy mind közül csak a 3as ér valamit is, de az se jobb semmivel mint egy jobb minőségű balzsam.

Úgy voltam vele megrendelem a 3ast, kipróbálom mert nagyon bíztam benne hogy tényleg hatásos lesz.

Viszont semmi.. Már harmadjára használtam most, és semmi változás nincs, pontosan ugyanolyan a hajam mint előtte. Direkt inkább a roncsolódottabb részeire kentem de semmit nem csinál vele :/ Ugyanolyan töredezett ahogy kezd száradni.

És sokan írják hogy nekik több hónap után sem volt semmi hatása. De mások meg odáig vannak érte akkor most hogy van ez :D

Olyan nincs, ne is írjátok, hogy mindenkinél máshogy hat, valakinek bírja a fejbőre valakinek nem, meg ilyenek, mert ez hülyeség. Ha van egy tényleg jó hajkötés helyreállító, akkor az nem csak egy vagy bizonyos embernek hat hanem mindenkinek, kivétel nélkül.

Szóval én csalódtam benne, olyan bosszantó hogy tényleg nem csinál semmit.



2022. jún. 2. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Az olaplex nem arra való, hoyg a teljesen tönkrement hajat szépre "varázsolja", hanem a normál mértékben túlstrapált hajat hozza rendbe. A töredezett hajvégeket le kell vágni és utána használni.

Meg eleve nem úgy használod, ahogy kellene, nem a hajvégekre kell kenni, hanem az egészre, és annyi ideig hagyni rajta, amit írtak. Meg arra is figyelni kell, hogy nem szabad betakarni a hajat törölközövel közben, kell, hogy levegö érje.

Minden ismerösömnek segített eddig, szerintem a hiba nálad van.

2022. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mindenki úgy mondta nekem, hogy a teljesen tönkrement haj kötéseit is helyreállítja, megújítja, mert különben mi értelme lenne. Erre lett előállítva. Az alapból jobb szerkezetű hajat nyilván csak mégjobbá teszi, de itt a sérült szerkezetről van szó hogy helyreállítja.

Amúgy meg pontosan úgy használom ahogy az utasításban van. Törölközőszáraz hajra teszem fel és mindenhova az egészre, csak inkább többet a töredezettebb végekre, ott jobban odafigyelek rá hogy rendesen bemasszírozzam stb. De ott nem csinál semmit, ugyanolyan marad. A hajam egészségesebb részein mondjuk felül, ott se nagyon csinál semmit, csak annyi hogy minimálisan egy picit puhább tőle. Ha ennyi lenne az a nagy hatás amit előadnak róla, hát az nem ér akkor semmit. Valóban egy jobb fajta balzsam is megteszi ugyanezt🤷🏼‍♀️

2022. jún. 2. 22:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Leírnád, hogy pontosan hogyan használod?
2022. jún. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2022. jún. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%
Mindig lesznek olyanok akik megjelennek egy köztudban beváltként, nagy népszerűségnek örvendő dolognál, és elkezdik szidni. Nem lehet mindenkinek megfelelni, a többségnek bevált, neked lehet hogy nem, ettől nem veszít az értékéből.
2022. jún. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!