Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék a kipattogzás...

Mit tehetnék a kipattogzás ellen, epilátor?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Borotvátol kipattogok mint az állat,nagyon csúnya lesz. Már rengeteg borotvát,borotbahabot,mindent kipróbáltam. Ráadásul erős,gyorsan növő szőrzetem van.

Sajnos gyanta is ugyan ez,csak lassabban nő vissza,de csúnya lesz.

Epilátort érdemes lenne kipróbálni erre a problémára? Bevállt nektek?

Lézeres most nem opció,majd jövő nyárra.

Köszönöm szépen


2022. máj. 28. 00:20
 1/4 anonim válasza:
Szia. Az epilátor annyiból jobb, hogy nem ér közvetlenül a bőrhöz. Viszont első alkalommal én is kipattogtam tőle, pedig alapból nem szoktam. Utána semmi probléma nem volt. Annyi, hogy nekem jobban fáj mint a gyanta. (Én amúgy a legolcsóbb philips-es epilátort vettem. Sok ideig használtam de szerintem hosszabb idő vele megcsinálni mint borotvával vagy gyantával, úgyhogy én visszatértem a borotvához.) Egy próbát szerintem megér. Lehet neked jobban is fog műkődni és a kipattogzás is elmúlik.
2022. máj. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

Először kipattogtal, utánna már nem? Ha jól értem

2022. máj. 28. 01:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem az segített, hogy hamlaszok. Termékből pl ordinary 7%-os glikolsav(nekem ez nyárra mondjuk nagyon ragadós, kényelmetlen viselet) vagy geek&gorgeous smooth out(ez azt hiszem 12%-os aha sav).

Viszont ezek mellé kell fényvédő, de szépen rendbe rakta a labam.

Esetleg ami még jó lehet az a cerave sa termekcsaládja.

2022. máj. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egyes vagyok

Igen úgy értettem, hogy csak legelső alkalommal. Gondolom szokatlan volt a bőrömnek, annak ellenére, hogy gyantáztam előtte rendszeresen. :)

A hámlasztó szerintem is jó lehet. Bár én fizikait használok, ami elvileg nem tesz jót a bőrnek, de én testre nem szeretek kémiai hámlasztót használni.

2022. máj. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!