Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kopott fekete hajamből hamvas...

Kopott fekete hajamből hamvas szőkét szerettem volna!? 4x voltam egy fodrásznál aki nem hamvasat hanem, vöröses világos barnát tudott kihozni belőle. Nem hibáztatom, de több pénzt én ebbe nem ölök bele.

Figyelt kérdés

Az eltört vegeket levagattam, most egészséges de szeretném befesteni sötét barnára, mert ez a sárgás vöröses szín teljesen kikeszit.

Milyen festéket ajánlotok?



2022. máj. 23. 08:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én fodrászkellekben veszem inkább a hajfesteket.

Mostanaban 5.1-essel festem. Ez nem túl sötét és nem túl vilagos. Az a baj, hogy ami ettől sötétebb már szinte fekete.


Ami meg az eredeti celod illeti: nagy fába vágtad a fejszéd. Hosszadalmas és rengeteg pénz mire eltunik a fekete.

2022. máj. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Használj hamvasítót, sokat tud segíteni a vöröses sárgán is egy jó liláskék sampon/pakolás.
2022. máj. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 HoneyBunny ***** válasza:
Nagyon valaszd meg a festeket. Az Alfaparfot peldaul egyaltan nem ajanlom. En mindig a dragabb festekeket vettem kellekesbol, altalaban Schwarzkopf-osat. Aztan elhibaztam. Nekem masfel evembe telt rendbehozni a hajam lenovesztessel, miutan vegigmentem a fekete-barna-voros-szoke-feher-szines uton, termeszetesen fodrasz altal. Aztan amikor kelloen lenott es rendbejott a hajam, eldontottem, hogy befestem hamvas sotetbarnara, hogy egyseges szint kapjon es beken hagyom. Hat. Masfel evnyi turelmem veszett oda attol a rohadek Alfaparf festektol. Eskuszom, ennel meg a drogerias vackok is szazszor jobbak voltak. Szarra szaritotta a hajam, az isten minden hajbalzsamja es pakolasa nem volt eleg ra es megint ott tartok, hogy ha nem mosom es pakolasozom be 2 naponta, akkor a harmadik napra mar szetszarad a vege, pedig hajolajjal is kenem a vegeit. Szoval ugyan ott vagyok, ahonnan elindultam, cserebe meg a szine sem lett egyseges. En maradok a tinikoromban jol bevalt perfect mousse-nal.
2022. máj. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!