Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett sötétbarna hajat ki...

Festett sötétbarna hajat ki lehet szőkíteni leszívás nélkül?

Figyelt kérdés

leszívtam a hajam itthon, és nem akarom mégegyszer ennek kitenni.


leszívás után befestettem sima középbarnára és kb. ilyen lett:


http://www.youtube.com/watch?v=jzGzGvlKZn4


ill. ez a szín hasonlít legjobban, mert az enyém inkább feketébe hajló és van egy rezes beütése...


a kérdés az lenne, hogy ha erre ráfestek egy világos (szőkítő) hajfestéket, akkor az világosítana rajta?


mondjuk ez:

[link]


vagy ez:

[link]


van rá esély?

nem kell, hogy szőkére kivilágosítsa, csak világosítson rajta.


és akkor utána befesteném egy ilyesmire:

[link]


szerintetek?


2010. szept. 17. 22:07
 1/5 A kérdező kommentje:

bocs, az első link helyett:

[link]

2010. szept. 17. 22:08
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én hajam padlizsánliláról indult!Egy leszívás után be lett festve szőkésbarnára!A szőkésbarna rá kb egy hónapra sűrűn be lett szőkével melírozva!Rá kb megint egy hónapra át lett festve szőkére...Kicsit sötétebb szőke lett, de következő alkalommal már igazi hamvas szőke lett és azóta csak a tövét festetem!De én a helyedben ezt fodrászra bíznám inkább!
2010. szept. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
bízd a fodrászra a dolgot. mondd el neki hogy mit szeretnél. nem kell leszívnod a színét... az nagyon rettentően roncsolja a hajat. a fodrász majd megoldja oxigentával. még ez is roncsolja,de sajnos nincs se szőkítés se festés roncsolás nélkül.=/
2010. szept. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 17. 23:14
 5/5 anonim ***** válasza:
mikor szívattad le, és mikor lett ráfestve a középbarna?leszívatás után milyen színe lett? azért kérdezem, mert ha nem régi a történet, még lehet kikopik a k.barna, és akkor nem kell újra leszívni.
2010. szept. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!