Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt olyan hajvágásotok, amit...

Volt olyan hajvágásotok, amit sosem bocsátottatok meg a szüleiteknek?

Figyelt kérdés

Engem 6 évesen nyírattak meg úgy, hogy pár centis hajam volt lány létemre.:(

Azóta is irtózom a rövid hajnak még a gondolatától is, egy életre elvették tőle a kedvem. Járt így más is?


2022. máj. 14. 15:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Nem. 15 éves kor felett már illik feldolgozni a traumákat ha nem akarunk megkeseredettek lenni.
2022. máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs amire máig haragszok. De volt érdekes bili frizurám
2022. máj. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mindig megkérdezték, hogy milyet szeretnék, ezért sosem volt olyan hajam, ami ne tetszett volna. 4 éves korom előtt pedig pont nem érdekelt, hogy nézek ki, de akkor sem voltak furcsa frizuráim.
2022. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Inkább fodrásznak nem bocsátom meg.
2022. máj. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Frufru. Elöl van egy forgóm, sose állt rendesen a frufru, mégis egész gyerekkorom alatt azt vágattak
2022. máj. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

A fodrásznak nem bocsájtom meg. 13 évesen történt. Egy totál elálló sátor lett a végeredmény. Ma talán bobnak hívják. De ugye el kell vékonyítani a végét, ha sok haja van vkinek, vagy ritkítani.

3 évesen volt még egy durva hajvágásom, de arra nem emlékszem, csak képeken láttam 😁

2022. máj. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
8 évesen levágatta nagyanyám gombára a derékig érő hajamat anyám tudta nélkül aki persze kiakadt erre.
2022. máj. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kiskoromban apám vágta a hajamat, sajnálatos módon mesterfodrásznak képzeli magát, de természetesen egyáltalán nem ért hozzá. Megesett, hogy lapockáig érő, egyenes frizurát kértem, amiből fülig érő, méter széles, boglyas sátor lett.
2022. máj. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Jézus, látom nem csak én jártam rosszul...

Gomba nekem is volt oviban, de az még nem is akkora tragédia a pár centis öcsihajhoz képest.

2022. máj. 14. 18:32
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazából meg tudtam bocsátani, könnyesre röhögöm magam az akkori képeimen.

Anyám vágott nekem jóféle egyenes frufrut, hozzá egyenes vonalban levágta a hajam. Úgy néztem ki mint egy gomba parókában, borzalmas volt. :'D

2022. máj. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!