Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Keloidos császár heg meggyógyu...

Keloidos császár heg meggyógyulhat?

Figyelt kérdés

Egy éve volt a műtétem, de még mindig vastag, kidudorodó piros csík van ott. Vártam hogy majd helyrejön, de semmi. Pár napja kenem erre való krémmel. Van remény, hogy eltűnik egyszer vagy már így marad?

Tapasztalatok érdekelnének, akinek ugyanilyen volt mennyi idő alatt lett szebb?



2022. máj. 13. 08:22
A kérdező szavazást indított:
Ez már ilyen marad
Néhány év kell, hogy rendbejöjjön
Krémekkel, tapasszal néhány hét alatt rendbe lehet hozni
Nem tudom, nekem nem volt ilyen
Egyéb pl. műtéti úton lehet eltüntetni
10 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Keloidos heg? Plasztikai úton javítható, amúgy nem lehet vele mit csinálni. 3.5 éve volt császárom, még mindig mélyvörös gilisztás a hegem. Én már megbarátkoztam vele ☺️
2022. máj. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A keloid nem tűnik el magától. Vannak speciális tapaszok, amik javíthatnak rajta, de nem lesz "láthatatlan"

Egyébként foglalkozol a hegeddel? Végzel hegmasszázst?

2022. máj. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kelloidos heg egy heg gyógyulási hajlam. Szerintem plasztikával se lehet sokat segíteni rajta, mert meg van az esélye hogy újra kelloidossan fog gyógyulni.:/
2023. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mostmár eltelt 3 év a műtét óta, és alig látható fehér csík van már csak a helyén. Szépen helyre jött. Úgy látszik több idő kellett csak neki.
máj. 18. 11:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!