Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miert lett zoldes a hajam?

Miert lett zoldes a hajam?

Figyelt kérdés
Beletetettem szoke melirt es hamvas szoke szinezovel szineztek be rogton a kiszokites utan. De szurke lett. Gondoltam majd kikopik szepen. Egyszer mostam azota Most mar vilagosodik de zoldes arnyalata van. 35 ezer forintot fizettem es zoldes a hajam. Mit tegyek???

#Zold haj
2022. máj. 4. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Enyém is olyan volt. Olyan a pigment. Nem jó festékkel lett festve, más kódúval kellett volna.
2022. máj. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ket 9-es festek volt rajta de nem tudom milyen koddal. Most mit csinaljak?
2022. máj. 4. 21:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj vissza és reklamáld meg! Mond meg a fodrásznak, hogy javítsa ki!
2022. máj. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fodrászod nem osmeri a színkeverés alapjait. Egy nagyon minimális pötty rezes pigment kellett volna, hogy kiüsse a zöldet, és valóban hamvas maradjon a végeredmény.
2022. máj. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat…es most mit csinaljak? Menjek masik fodrasxhoz aki tesz ra ujra szinezot??? Vagy meg varnom kell vele?? Esetleg kikopik??? Vagy rategyem a lila maszkot? Help!!!:(
2022. máj. 5. 09:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!