Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet még mindig nem...

Hogyan lehet még mindig nem érteeeem?

Figyelt kérdés

Nos utóbbi dolgok zavarnak:Eléggé izaddós vagyok,ha ez nem lenne elég még büdöset is izzadok úgy,hogy bevagyok gyolyós dezodorozva +parfüm ,új ruha mindennap stb. alap higéniák megvannak naponta 1-2x fürdés.Nincs semmiféle eü problémám.Mégis azt hallom vissza,hogy büdös vagyok,de miért?Zavar meg minden, de nem tudok ellene mit csinálni,lehet azért mert tini vagyok.A családomból sosem mondták,hogy büdös lennék.Haverjaim se modnták mármint nem szóltak lehet nem akarnak megbántani.De van az osztály másik része és onann baszogatnak,hogy büdös vagy meg ilyenek.

Most csak szenyóznak velem vagy tényleg büdös lehetek?



2022. máj. 4. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak szórakoznak, de az is lehet hogy büdös vagy tényleg.


Talán a dezodor hatástalan, és hiába kened fel, nem hat, és csak halottnak a csók. Talán ki kéne próbálni másikat.


Talán a fürdéssel van gond, hiába állsz be a zuhany alá, a szappant nem elég bőségesen és nem elég alaposan viszed fel. Az is segíthet ha a hónaljad leborotválod, könnyebb alaposan megmosni, a dezodort alaposan felkenni.


Mikor raksz fel dezodort? Szerintem közvetlen fürdés utána a leghatékonyabb. Mert ha este fürdesz, és reggel kened fel, az éjszakai izzadást visszamenőleg nem tudja eltüntetni.


+Esetleg nem dohányzol, vagy nem dohányzik valaki a családban? Lehet hogy az büdös.

2022. máj. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az egészségtelen táplálkozás is hozzájárulhat.
2022. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tuti csak sz0p@tnak, mert a tinik ilyen kis aranyosak tudnak lenni.

Azért ha nagyon gáz lenne a helyzet, valamelyik barátod csak szólt volna. Diszkréten, nem messziről ordítva mint valami állat.

2022. máj. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!