Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit érdemes használni száraz...

Mit érdemes használni száraz korpás hajra?

Figyelt kérdés
Nekem valószínűleg azért korpás a hajam, mert a fejbőröm is és a hajam is nagyon száraz évek óta. Hajmosás előtt azért korpás, mert addigra ugye zsíros lesz a hajam, de hajmosás után meg be szoktam krémezni, különben rettentően csúnya, korpásabbnak tűnik szinte mint mosás előtt. Próbáltam már száraz hajra való sampont, meg olíva olajas/bogyós hajpakolást, ami jó volt a hajamra, de a fejbőrömön nem igazán tudott segíteni. Fodrász se tudott semmit tanácsolni. :(
2008. dec. 18. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám, nagyon hamar zsirosodik a hajam, de kb.1 hónapja annyira száraz a fejbőröm, hogy a száraz bőrdarabok állandóan a kabátomon kötnek ki és már rohadtul kellemetlen a dolog. Már én is nagyon sok sampont, balzsamot stb. kipróbáltam (már amennyit lehet 1 hónap alatt), de semmi sem segitett. Holnap megyek bőrorvoshoz, ő egészen biztos ir ki valami hatásos sampont vagy valamit, neki mégis csak több tapasztalata van ezzel kapcsolatban, mint a fodrásznak. Szerintem te is menj dokihoz. Holnap leirom, hogy mit mondott a doki és hogy mit adott rá. Ha okosabb lettem, lehet tudok neked segiteni. Egyébként nagyon türelmes emberke lehetsz, hogy eddig birtad:) Én már a 2.hét után majd meg bolondultam, hogy mi ez, mert ilyen még sosem történt velem. Akkor majd holnap jelentkezem:)
2008. dec. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Sajnos nem sikerült elmennem orvoshoz, közbe jött valami :((( Nem tudom mikor tudok legközelebb elmenni, mert jönnek az ünnepek. Sajnálom, hogy nem tudtam segiteni. Amint tudsz menj el orvoshoz!
2008. dec. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az ecetes öblítést javasolom.1-2 Liter vízbe 1-1,5 kisebb pohár ecetet öntök,majd hajmosás után még ezzel jó alaposan leöblítem és masszírozom a hajam.Nálam teljesen megszűnt a korpásodás.
2008. dec. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vichy sampon,de ha az sem válik be,akkor bőrgyógyászhoz fordulj.
2008. dec. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!