Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy kell használni a göndötir...

Hogy kell használni a göndötiröhajhabot? Vizes v száraz hajra kell tenni? Simán meg kell száritani? Vagy be kell csavarni! Nekem sehogy nem sikerült:S

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem van és én vizes hajra rá teszem, majd kicsit alulról felfelé így...gyűrögetem vagy hogy mondjam....és úgy is szárítom meg..nem fontos becsavarni...de persze, ha egyénit akarsz, akkor akár be is csavarhatod számodra tetsző méretű csavaróval. Rem segítettem --- :P
2010. júl. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egyenes a hajad, akkor nem segít... esetleg csavaróval. Elvileg rendezettebb lesz tőle a göndör haj... Valójában szerintem csak arra jó, hogy ragadjon és bezsírosodjon tőle.
2010. júl. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hmm köszönöm a segitséget!!!:)
2010. júl. 13. 21:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Ti milyen márkáju habot használtok??
2010. júl. 15. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!