Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vannak olyan vízes hatást...

ChaserHUN kérdése:

Vannak olyan vízes hatást keltő hajzselék amiket nem tesztelnek állatokon?

Figyelt kérdés

Eddig csak a L'Oreal Studio Line Extreme Pure Wet-et találtam ami vizes hatást kelt, de ezt tesztelik állatokon, amellett azt se szeretném ha tele lenne minden vacakkal.

Szóval tud valaki valami jót amitől nem ragad az ember haja stb. de megteszi a dolgát hogy ne álljon szanaszét és kicsit vizes hatása legyen?


2010. szept. 16. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy milyenek, de azt tudom, hogy az avon semmit nem tesztel állatokon. Szóval esetleg próbáld ki az ő termékeiket.
2010. szept. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A DM Saját márkáját, a Balea-t nem tesztelik állatokon! Abból is vannak hajápoló cuccok.
2010. szept. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ok majd utána nézek. Azért kéne vizes hatású zselé mert erősen hullámos a hajam és most növesztem, csak állandóan szét áll mint a szénakazal és kicsit le szeretném lapítani, és valami olyan kéne amitől nem lesz ragacsos stb. De majd ezeknél utána nézek azért.
2010. szept. 16. 11:08
 4/4 A kérdező kommentje:
Amellett az sem elhanyagolandó nézőpont hogy ne legyen tele olyan anyagokkal amitől 10 év múlva kihullik a hajam. Samponnak az Alverde nyírfa-zsáját használom, ez nagyon jól bevált. Van hajzseléjük de szerintem attól kemény lesz a haj.
2010. szept. 16. 11:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!