Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudom eltakarni a hajam?

Mivel tudom eltakarni a hajam?

Figyelt kérdés

Nekem az alap hajam nagyon sűrű, ami mindig is zavart ezért pár hónapja két oldalt felnyírattam. Később jött az ötlet hogy legyen mullet hajam, ami olyan, hogy elől rövid, hátul hosszú.

A fodrász ezt nagyon elrontotta és alig hagyott hosszát. Úgy kell elképzelni mint egy fiú haj csak hátul egy kis része hosszú és így nagyon ritka is lett és idiótán néz ki, hogy sokáig tart a rövid rész.


Ma kendő volt rajtam suliba meg max sapkát tudnék felvenni kintre, de 2hét múlva vizsgázom, valakinek egy jó ötlet?



#haj #vizsga #vészhelyzet #Csúnyavagyokígy:(
2022. ápr. 21. 17:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Úgy voltam vele, ha nem sikerül jól akkor leborotválom kopaszra az egészet, de 1-2hónapon belül ez megnő, hogy jó legyen, csak addig takargatnám
2022. ápr. 21. 17:35
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vágasd ott is rövidre, akkor fiús haj lesz
2022. ápr. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem akarok fiús hajat mert az nem áll jól.
2022. ápr. 21. 18:37
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Jön a jó idő, próbáld ki a kopaszt!
2022. ápr. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kendő. Jobb ötletem nekem sincs. Vagy, ha sportos vagy és jól áll, akkor baseball sapka.
2022. ápr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!