Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Probáljam meg én levágni vagy...

Probáljam meg én levágni vagy várjak jövő hétig?

Figyelt kérdés
Annyira le szeretném vágni a hajam, már nem bírok várni és fodrászhoz csak jövőhéten esélyes hogy mehetek.

2022. ápr. 19. 17:54
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
41%

Ha férfi vagy és tökmindegy, h utàna nullàssal kell legyepàlni, akkor vàgd magadnak nyugodtan.


Nőknél, sk vàgott haj még nem sokszor vezetett jóra.

2022. ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, már most is elég rövid, de formára szeretném vágni, na meg frufrut is szeretnék.
2022. ápr. 19. 18:01
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Én max. hosszabb hajnál kísérletezgetnék egyedül, mert ha ott elrontom, akkor azt még jól rendbe lehet hozni. Viszont ha már így is elég rövid a hajad, és elrontod, akkor na, persze azt is rendbe lehet hozni, lehet rajta javítani, csak lehet, hogy az úgy már irtózatosan rövid lenne, ami persze van, akinek bejön, van aki nem bánja, ha nagyon rövid a haja. Szóval ezt te döntsd el, hogy akarsz-e kockáztatni, meg hogy szerinted megtudod-e csinálni. Mert végülis a haj visszanő, szóval ha el is rontanád, akkor is visszanő egy idő után, csak max. bosszankodni fogsz egy ideig.
2022. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Én voltam így fiatal koromban , ahogy most te …

Elmondanám hogy mindig rohadtul megbántam, és általában katasztrofalis is lett …


De te tudod …

2022. ápr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Szia, én le tudom vágni a hajad ezen a héten is ;)
2022. ápr. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mire jutottál?
2022. ápr. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!