Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem hiszem el,csak nekem...

Nem hiszem el,csak nekem nehéz?(Izzadás)?

Figyelt kérdés
Hali.Az lenne igazából a problématika itt,hogy hát nem éppen rózsaillatú ember vagyok és büdöset tudok izzadni.Nos nem mindig van kellő jó illatom és hát elvagyok keseredve pedig,rendesen fürdök tusfürdővel,új ruha mindennap,parfüm,gyolyós deo,rendes étrend ,rendszeresen edzek, meg úgy minden más amit ellehet képzelni(félre ne értsetek de szerintem adok saját magamra).Egyik családtagom se szólt még, meg is dicsértek.Pedig többször is emlitették suliban hogy rossz az illatom vagyis büdös vagyok.Ezt se értem vagy csak szopatnak?Buszon is köhögnek körülöttem meg ilyenek.Emiatt elkedtem szorongani.Valaki aki volt ilyen helyzetben vagy esetleg egy pár tanács?Jól esne köszi előre is.

2022. ápr. 4. 16:58
 1/1 anonim válasza:
Szia! Velem is kb ugyanez van, mindent megpróbáltam, ami eszembe jutott, de egyelőre nem jutottam semmire. Utálom ezt az egészet, de igazából nem tudok tenni ellene. Már megszoktam, de néhány dolog talán segíthet. Gondolom egy idő után már érzed, hogy mikor fogsz leizzadni és még előtte használj újra dezodort. Ha van lehetőséged, csak vízzel mosd le a hónaljadat!
2022. ápr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!