Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az arc és bőrradírózás hátrány...

Az arc és bőrradírózás hátrány a szolizásnál?

Figyelt kérdés
Szoliba járok heti 1 alkalommal és kb heti 1 vagy 2 alkalommal használom a radírt!De a barnulás érdekében abba hagynám.
2010. szept. 14. 20:01
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja és hozzátenném hogy arcomat csak sima vízzel mosom ezen kívül mert ha tusfürdőt vagy szappant használok akkor kiszárad és színem is lejön.Szóval ezért gondoltam inkább arcradírra inkább.Meg hiába szárad ki nagyon utána valamiért gyorsan zsirosodik és elviselhetetlenül zsíros lesz ezért kellene arcradír attol sima és puha lesz.
2010. szept. 14. 20:07
 2/21 anonim ***** válasza:
nem, mert eltávolítod az elhalt hámsejteket, így egyenletesen barnulsz, nem leszel foltos.
2010. szept. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
na ezt én is szeretném tudni
2010. szept. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Köszi de még várok válaszokat.
2010. szept. 14. 22:10
 5/21 anonim ***** válasza:

Ha adhatok tanácsot,ne mosd csak sima vízzel az arcodat,hanem vmilyen arctisztítóval,mert mitesszeres leszel.Időnként el kell távolítani a felesleges faggyút is,az említett okból.Ha habzó lemosót,szappant használsz,utána rögtön kenj a még nedves bőrödre hidratálót.De használhatsz arctejet is,ez tisztít is és hidratál is.A bőrradír jó,de szoli előtt(de ne 10 perccel!) és ne utána használd,mert különben az is fakít a színeden,mivel leszedi az elhalt hámsejteket,amik már pigmentáltak.Ne használj durva szemcsés,tiniknek valót,mert ez is szárítja a bőröd,és ha szoli előtt használod,könnyebben leégsz.Pl. az Avon őszibarackos arcradírja hidratál is,és nem annyira durva.

Remélem tudtam segíteni.

2010. szept. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Segítettél sokat köszi!Szerintem abbahagyom radír használatát és veszek 1 arctisztítót rá pedig baba testápolót használok majd!
2010. szept. 14. 23:12
 7/21 anonim ***** válasza:
TESTÁPOLÓ NEM ARCRA VALÓ!!!!!!!!!!!vegyél egy könnyű, gél állagú arckrémet, amitől nem fog zsírosodni a bőröd.
2010. szept. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszi tudtok mondani nekem akkor 1 pár arctisztítót akár ami ti használtok meg akkor 1 arc gélt?
2010. szept. 15. 11:43
 9/21 anonim ***** válasza:
Tegnapi 22.47-es vok.Én újra csak az Avont tudom ajánlani,én ezeket használom.pl. Teafaolajos arctisztító.Ez enyhe,nem agresszív,mégis jól zsírtalanít,jó mitesszerek ellen.Testáplót valóban ne használj az arcodra.Használj olyan terméket,amik kiemelik a "szolibarnított" bőrszínt és nyugtatnak is.
2010. szept. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

"Használj olyan terméket,amik kiemelik a "szolibarnított" bőrszínt és nyugtatnak is."


ilyet tudsz mondani?

2010. szept. 15. 13:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!