Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Betokosodott pattanás mi a...

Betokosodott pattanás mi a teendő?

Figyelt kérdés
Pontosan 2 éve lett az orrom közepén egy pattanás. Pár hónap múlva egyik este rengeteg genny távozott belőle így arra gondoltam hogy biztosan elmúlik. Ennek már mint említettem 2 éve. Azóta is ott van egy gömb szerű valami az orromon. Voltam vele a háziorvosomnál aki semmit nem mondott csak azt hogy magától elmúlik. Aztán elmentem kozmetikushoz aki próbálta kiszúrni de csak vérzett. Már nagyon elegem van belőle és gyakorlatilag azóta utálom az orrom. Gondoltam arra hogy elmegyek sebészetre viszont nagyon félek hogy a heg ott marad. Egyik ismerősömnek a hátán volt, már 4 hónapja hogy kiszedték de még mindig ott van egy barna folt. Valaki tud valami tanácsot?
2022. ápr. 1. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:
33%
Ezt lézerrel már nagyon jól tudják kezelni. Nekem a talpamon nőtt egy szemölcs befelé. Nagyon fájt, alig tudtam raallni. Lézerrel kaptak le.
2022. ápr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!