Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért tűnik másnak a hajam...

Miért tűnik másnak a hajam minden fényben?

Figyelt kérdés

Miért szőke miért barna valamikor? Vagy csak én látom rosszul? Hogyan lehetne barna mindig?

Segítsetek légyszíves, utalom ezt az undorító szőke színt. Mivel tudnám sötétíteni festés nélkül?



2022. márc. 30. 09:39
 1/1 anonim ***** válasza:

A fény különböző hullámhosszú sugarakbol áll össze(most hirtelen nem találtam jobb szót). Szóval a tartomany alsófele a vörös a felső része az ibolya, mint a szivárványnál.

Ugye különböző napszakokban elternek a hullamhosszon. Illetve lampafenynel is van ami hideg más meg melegfenyű, meg a lux se mindegy(fényerő kb).


Szóval nem lehet változó körülmények között ugyan azt a színt produkálni.

És arról még egy szót se írtam, hogy a szemed hogyan fogja fel a tárgyakról visszaverodo fényt.

2022. márc. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!