Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az mennyire gáz, ha esti...

Az mennyire gáz, ha esti torna után valaki nem zuhanyzik, csak reggel?

Figyelt kérdés

Eléggé izzadós vagyok, úgyhogy ha este zuhanyzom, akkor reggel is kell. Viszont napi két zuhanyzást nem szeretnék, mert az nem használ a bőrnek. Tornázni este szoktam. Az gáz, ha utána nem zuhanyzom, csak reggel? Az izzadság nem különösebben zavar alváskor, de más tekintetben lehet ebből baj? Az arcomat persze megmosom lefekvés előtt.

Tudom, sokan csinálják úgy, hogy este zuhanyoznak, reggel pedig egy gyors zuhany csak vízzel, de az nekem sajnos nem lenne elég reggel. Viszont ha torna után leöblíteném magam (zuhanyzás helyett), az elég lenne vajon? Majd reggel lenne a rendes zuhany.

Vagy ha csak a hónaljamat mosnám meg torna után, és reggel zuhanyoznék?


Bocsi, ha hülyén hangzik a krédés, de nem tudom, hogy lenne jobb :S


2022. márc. 24. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én mindenképp zuhanyoznék edzés után. főleg mert jön a jó idő, egyre melegebb lesz, egyre jobban izzadsz. én pl nem is érzem jól magam ha nem zuhanykzhatok edzés után. ha úgy igazán leizzadok, ragadok tapadok, büdös is vagyok. jobb szeretek tisztán lefeküdni a tiszta ágyba. ha mást nem is, egy gyors zuhanyt szerintem iktass be edzés utánra, vagy ami még megoldás lehet, a reggeli torna.
2022. márc. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Te sem vagy 100-as, lusta tróger! Inkább mosod az ágyneműdet minden alkalommal, mert átvszi a büdös testszagodat, amíg egész éjjel hemperegsz benne. Ennyi eszed van, gratulálok. :-D
2022. márc. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az izzadtságban lévő bacik nagyok elszaporodnak ám, pláne ha beleszívódik az ágyadba.
2022. márc. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
Neked sincs partnered, mi?
2022. márc. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem feküdnék bele a frissen felhúzott ágyneműbe budosen, izzadtan...

Nem hiszem hogy éjszaka olyan szinten megizzadsz, hogy reggel nagy zuhanyzást kéne csinálni. "cica mosdást" is lehet, csak a fontosabb helyeket mosod meg vagy pedig reggelre teszed át a tornát. De egyébként semmi bajod nem lesz tőle ha napi 2x lezuhanyzol,attól viszont lehet ha az izzadságot nem mosod le magadról, hanem úgy alszol.

2022. márc. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék "koszosan", izzadtan befeküdni az ágyba. Pláne nem edzés után.
2022. márc. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Gyakran érzem az embereken hogy büdösek reggelente úgyhogy ha tényleg nagyon izzadós vagy akkor a reggeli zuhanyt szerintem ne hagyd ki. Este elég sima vízzel ha mondjuk egyedül alszol. Ha valaki mellett alszol akkor még lehet fordítani. Este rendes, reggel csak vizes zuhany. Az izzadság lejon sima vízzel is.

Vagy vegyél egy kímélő tusfürdőt és azzal 2x. Felejtsd el azokat amikben több fajta erős tisztítószer van, semmi szüksége a bőrnek a "sterilizálásra". Kevés összetevőjű legyen, esetleg érzékeny bőrre való.

2022. márc. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor elég lehet egy sima vizes zuhany is torna/edzés után?

2022. márc. 24. 13:21
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz 5 perc zuhanyozástól.
2022. márc. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!