Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért ennyire igénytelenek...

Miért ennyire igénytelenek egyes tinik?

Figyelt kérdés

Pont ma busszal mentem haza és direkt figyeltem, hogy a tiniknek le van-e gyantázva a bajusz rész és egy csomónak egyáltalán nem volt. Nem értem, hogy van egy tök szép arcú, jó testű, nagy mellű csaj és ott van rajta a fekete bajusz. Olyan gáz szerintem. Ennyire nem képesek, hogy szőrtelenítsék ott vagy most már ez a divat?

20/F


2010. szept. 13. 17:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
pont azért amiért egyes felnőttek ilyenek. van aki igényesebb, érzékenyebb erre a témára, van akit hidegen hagy. Ne izgasd magad szerintem ilyen apróságokon, vannak fontosabb dolgok is az életben minthogy melyik idegen tinilánynak mekkora a bajsza :D
2010. szept. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Fekete bajusz a lányokon? Én 26 vagyok de ilyet még nem láttam az utcán járkálva. Mellesleg azt nem epilálni kell hanem elmenni orvoshoz mert nem normális ha ott ennyire szőrös egy fiatal lány. Hormonális gondok vannak ott amin lehet segíteni.
2010. szept. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

még én sem tapasztaltam ilyet a környezetemben, pedig naponta kb 500 tinivel találkozok az iskolámban..haver te nagyon rossz helyen keresgélsz..

18L

2010. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
44%

Én is sok ilyen lányt/nőt látok, és szerintem is nagyon undorító.. Lehet hogy messziről nem látszik, de (akik azt mondják hogy nem nagyon láttak még ilyet)ha közelről megnézed, lehet hogy meglepődsz mennyi csajnak nincs legyantázva, vagy legalább kiszőkítve a bajsza.. Nekem nincs erős szőrzetem, mégis látszik a bajszom, szóval gyantáztatom. De ha nem látszódna akkor is gyantáztatnám, mert csak lehet érezni is, vagy nem tudom, fúj szerintem undorító.

17/l

2010. szept. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
57%

nekem hálisten nincs :D

De még egy minimális sem:)

2010. szept. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

természetes ..minden lánynak van bajsza..nekem is..

csak mindenkinek másmilyen pl-lehet hogy egy másik lányon észre sem vennéd míg a másikon meg egyből kiszúrod..

én a helyedben elgondolkoznék..

18/L

2010. szept. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem vagyok búza, a lányokat szeretem, azokat a lányokat akik szőrtelenítenek. Van akinek bejön a szőrös csaj, van akinek nem, nincs ezzel semmi gond.


köszönjük a válaszolónak!!:D

elismerted végre..

nincs ezzel semmi gond..egyébként érdektelennek tartom a kérdésed..

2010. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ritkán írok ilyet, mert gyakran még az élő fába is belekötök, de ez esetben tök egyetértek veled, kérdező! Szerintem alap, hogy egy lánynak ne legyen bajsza... Elhiszem, sőt, tudom, hogy fáradságos, mivel én is lány vagyok, úgyanúgy megjárom a borotva-epilátor-gyanta,szőkítő-mindenf@szság átkait, mint bármelyik másik lány.

De nehogy már a kérdező legyen a hibás, mert zavarja, ha egy csajon kackiás bajusz van-.-'

2010. szept. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy valaki egyetért velem.

Egy lányra nem való bajusz, nagyon gáz.

2010. szept. 13. 20:21
 10/17 anonim ***** válasza:
Fiúknál a szőrtelenítés nekem kicsit furcsa, de lányoknéál alap kéne, hogy legyen. Arcon (aki hajlamos a bajszosodásra), hónaljon, és lábon mindenképp. Ott lent meg magánügy.
2010. szept. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!