Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az Avonos termékek minőségileg...

Az Avonos termékek minőségileg hol helyzekednek el?

Figyelt kérdés
Olyanok mint a Tescoban a Tescos termékek kb? Vagy jónak számítanak az ilyen haj/arcápolási dolgok közt?
2022. márc. 15. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Hát nem éppen prémium, de azért van az Avon kínálatában is egészen gagyi filléres cucc és vállalható, elfogadható minőségű termék is.
2022. márc. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Vannak jók és rosszak, mint minden másnál. Próba szerencse.


A katalógusból való rendelés ad egy ilyen "exkluzivitás" érzést. Viszont hallottam olyan véleményt, hogy ha tudna a drogériás cuccokkal versenyezni, ott lenne mellettük a polcokon.

2022. márc. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem pont ez a katalógusosdi miatt tünik ilyen bénának, hogy a 70éves nénik hozzák neked kitudja honnan, meg ami boltja is van a márkának mind ilyen eldugott kínai kisboltok mellett vannak.
2022. márc. 16. 12:37
 4/5 anonim ***** válasza:
88%

Gagyi. Igen, anno fiatal tiniként még pont olyan megvesztegethető voltam, mint az anyám. 😅 Elhittem, hogy minden biztos olyan hiper-szuper lehet, mint ahogy a katalógusban állítják.

A sminkeik nevetségesen alsókategóriások, nem tartósak, max. kísérletezgető 12 éveseknek való, mint a Miss Sporty. Nem találkoztam még náluk olyan ceruzával, szempillaspirállal vagy szemhéjpúderrel, ami 1-2 óra után is kifogástalanul áll, nem kenődik vagy pereg.

De pozitívumként: legalább bevizsgált termékek, így biztonságosabb a használatuk, mint az eBay-es, Wishes vackoknak.

A parfümöknek az újságban sokkal jobb illatuk van, élőben rajtam az összes homlokegyenest más volt, és nem is tartósak.

A bőrápolási termékeiktől pedig végképp ne várjon csodát senki. Nettó placebo hatású szemfényvesztés.

2022. márc. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régen én lakkokat rendeltem belőle, meg egy maszkot. De azt már notinon is meg lehet venni.
2022. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!