Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek hogyan tudnám...

Szerintetek hogyan tudnám helyrehozni a hajamat? (CGM)

Figyelt kérdés

Azok segítségét kérem akik használták már a Curly girl methodot, nekem ez teljesen új volt tegnap próbáltam először és tegnap meg ma is ilyen a hajam, fontos tudni, hogy eddig folyamatosan simítottam, vannak olyan tincsek melyek teljesen leégtek, leszakadt az alja, nagyon hullik jelenleg, borzalmasan tönkrevágtam mert sosem tettszett, hogy hullámos a hajam, eddig nem tudtam, hogy nem fésülhetem csak ha nedves és pakolás van rajta, hogy ne sérüljön, én meg a száraz hajamat folyamatosan fésűltem és úgy néztem ki,mint aki a dzsungelből szabadult volna, néhol meg a bozontban voltak ilyen egészen göndör tincsek, végig azt hittem, hogy ilyen semmilyen hajam van, de a tegnap óta láttam, hogy egészen szépen összeáll,már így első próbálkozásra és nem fele sima, fele hullámos stb.

Ha folyamatosan követem a CGM-et és nem teszem ki ekkora sérülésnek a hajamat akkor göndörebb is lehet? Vagy ez már a végleges formája?

Nektek mi volt a tapasztalatotok? Én azt láttam, hogy minnél több idő telt el egyes alanyoknál annál szebb, erőteljesebb fürtjeik lettek ( a típuson belül pl 2a,b vagy 3a,b stb..)

Aki ért hozzá az leírná, hogy nekem kb milyen típúsba tartozik, én nagyjából 2a-b-t mondanék de nem értek hozzá még igazán.

Viszont őrülök annak, hogy már nem egy szénakazal ahhoz képest amilyen eddig volt simítás nélkül, persze az én hibám volt végig az, hogy nem tudta a hajam megtartani a rendes formáját.

Előre is köszönöm a válaszokat és további szép estét kívánok!

( Képet csatolok a hozzászólásban)


2022. márc. 13. 17:34
 1/4 A kérdező kommentje:
2022. márc. 13. 17:36
 2/4 A kérdező kommentje:
2022. márc. 13. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha rendesen ápolod, akkor ha rendbejön, akkor ilyen szép tincses szabályos (valószínűleg nem jól fogalmaztam meg, de találsz képeket az interneten) lesz.

Szóval ilyen rendezett lesz tőle

2022. márc. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, lesz ez még sokkal jobb is, ha tovább folytatod és jobban vigyázol a hajadra. Azért 1 alkalom után nem szabad csodát várni, de már egy hónap múlva is látványosan szebb lesz, de valószínű kell egy kis idő, mire a hajad is teljesen helyre jön és te is kitapasztalod, hogy mi a tökéletes személyre szabott rutinod, mik a kedvenc termékeid stb.

Én nem követem olyan szigorúan, túl macerás lenne nekem végigcsinálni a teljes rutint, de az alap dolgaira azért figyelek és már ettől is jobb lett. Szebben is hullámos azóta, de ami még jobb, hogy már nem száraz annyira, hanem selymes és puha. Így 2b-s, de ha használnék rá külön termékeket (nem csak sampont, balzsamot és hajvégápolót), lenne ez 2c is.

Még keresem a tökéletes rutint és terméket, amitől jobb lesz úgy, hogy közben ne legyen túl macerás, de igazából én már így is elégedett vagyok vele.

2022. márc. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!