Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Loreal creme gloss hajszinezov...

Loreal creme gloss hajszinezovel akarom befesteni a hajam, hogyan ne legyen paroka hatasu?

Figyelt kérdés
Vilagosbarnat vettem a barna hajamra, de mivel derekig er es nagy felulet, ezert felek hogy az egybefestes tul parokahatadu lesz. Fodraszra nincs penzem. Hogy olyan szep arnyalatos legyen, melirozni kene. A kerdes hogy ugyanazzal a festekkel melirozzak ugy, hogy elobb a melirt viszem fel es hatoido utan rafestek az egeszre, igy a regebb ota ltt levo festek sotetebb lesz. Vagy hasznaljak ket kulonbozo, de kozeli barna festeket es egyiket melirozadhoz. Nem szeretnek foltos es csikos hajat se. Meg sose festettem hajat, de most mar van egy kis őszülêsem ezert muszaj, de ekkora hajnal sajnos egy vagyon lenne ezert magamnak kell.

2022. márc. 12. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Én már festettem ezzel a színezővel.

Nagyon könnyen sötétedik, pár perccel tovább marad rajta, nagyon más lesz.

Inkább másik árnyalattal próbáld, de ha nincs tapasztalatod, kérj meg egy családtagot, barátot, aki tudja, hogyan kell.

2022. márc. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az ősz szálakat másképp fogja be, ezért lesz benne egy kis változatosság akkor is, ha egyszerre fested? Én ilyesmit olvastam, de nincs tapasztalatom vele.
2022. márc. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Esetleg ha van a környékeden lehetőség, el tudsz menni tanuló fodrászhoz, akinél csak anyagárat kell fizetni. És ott kérhetsz bele melírt is stb. Utána meg tőfestésre is lehet menni. Elsőre lehet, sok lesz az anyagköltség, de valószínűleg szép lesz az eredmény. Utána a tőfestés már tuti olcsó. A festék árát pedig előre megmondják/gramm, és becslést is kérhetsz, mennyi lesz.

Vagy menj el fodrászkellékes boltba és kérj tanácsot. Ott is vehetsz festéket meg oxit, valószínűleg sokkal jobban személyre szabható lesz, mint a dobozos drogériás, és több márka is van, van ami olcsóbb is annál.

2022. márc. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!