Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Letezik olyan fekete vagy...

Letezik olyan fekete vagy nagyon sotetbarna hajszinezo, ami teljesen kikopik?

Figyelt kérdés
regebben volt fekete hajam, azota mar le lett szivatva az eredeti szinemre, mar le is nott, most egeszseges szuz hajam van. nem akarom elrontani megint a feketevel, pedig nagyon jol allt, csak roncsolta a hajam, hullott tole. de ugy hianyzik. valami szinezo kene
2021. júl. 12. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Sajnos ilyen nincs. Még a fekete színező se fog soha kikopni.
2021. júl. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen kis tasakos színező ami csak 1 komponensből áll. Dm ben és Rossmanban is láttam. Sajnos nem emlékszem a márkájára, de az Ash Brown színűt próbáltam. Elég sötét volt de azért nem fekete és nekem 2-3 hajmosás után kijött. Szerintem volt belőle fekete is. Ahol 2 komponenst kell összekeverni az valóban nem fog kikopni, hiába írják rá, hogy csak színező.
2021. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Közben megtaláltam, ez volt: [link]
2021. júl. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon koszi :D
2021. júl. 14. 21:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!