Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fejbőrömön kijött valami,...

A fejbőrömön kijött valami, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Lassan egy hete jött ki egy dudor, körülötte elég piros. Nem tudom hogy pattanás vagy anyajegy volt, elkezdtem nyomkodni és vízszerű valami jött ki belőle, azóta is ott a helye és ha hozzáérek fáj. Attól tartok hogy anyajegy lehetett. Mit érdemes tenni?

2022. márc. 10. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha vízszerű jött ki belőle, nem anyajegy volt. Lehet, hogy pattanás, vagy szemölcs.
2022. márc. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt vettem észre hogy megvolt kicsit dagadva, gondolom anyajegy nem dagad be csak magától. Aztan utanna nyomkodtam mert érzésre ilyen kelésnek tűnt aztan ilyen vízszerű valami jött meg vérzett is picit.
2022. márc. 10. 09:54
 3/6 anonim válasza:

Küldj róla képet, ne legyél felismerhető csak az elváltozás látszódjon.


[link]

2022. márc. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2022. márc. 10. 11:42
 5/6 anonim válasza:

Én azt mondom hogy ez egy begyulladt mirigy lehetett, akut teendőt nem igényel ez szinte biztos. Viszont monitorozd minden nap, ha van más is a környezetedben akkor ő is nézze meg és ha bizonytalanok vagytok nézessétek meg. De csak ha már tényleg napok/hetek óta ottvan.


Anyajegy biztosan nem volt mert az még most is vérezne :D

2022. márc. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyebkent mielott kijott aznap voltam fodrasznal, masnap sapkat hordtam, lehet az is kozre jatszott.
2022. márc. 10. 12:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!