Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A lelki rosszulléttől ráncosod...

A lelki rosszulléttől ráncosodom. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

26/N vagyok.

Iszonyatosan babaarcom van, és 25 éves koromig egy ráncom sem volt. VISZONT:

25 éves koromban egy olyan esemény történt az életemben, ami kb. tönkretett. Ennyit még sosem stresszeltem, nem alszom sokszor, hányok.


Nos, ez a legjobban a szemem alatti ráncokon latszik. Amikor rosszul vagyok, rögtön kijön. Akármit kenek rá. Ha jól vagyok lelkileg, elmúlnak. Tudom, röhejesen hangzik, de tényleg eltűnik az összes, ha lelkileg kiegyensúlyozott vagyok. Viszont úgy adódott, hogy még 3 hónapig fent lesz ez a stresszes helyzet. Van valami, amivel tudnám enyhíteni a ráncokat? Iszom vizet, kenem ránctalanítóval, de az önbizalmamnak nagyon rosszat tesz, hogy így nézek ki.


2022. márc. 8. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Keress meg egy pszichológust, aki segít egyenesbe jönni, vagy legalább is tanulj meg valami relaxációs technikát.

Ugyanis ahogy te is észrevetted, nem kivül kell kezelni a ráncokat, hanem belül a lelkivilágodat. Ha az rendben van, akkor a böröd is helyreáll.

2022. márc. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%

100%-ban egyetértek az előttem szólóval.

Testképzavar is lehet.

2022. márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A sok hányás miatt kiszáradsz. Igyál több folyadékot. És igen, fordulj szakemberhez…
2022. márc. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Kezel már szakember, csak az nem egyik pillanatról a másikra fog meggyógyítani.

Köszönöm amúgy a válaszokat. :)

2022. márc. 8. 11:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Szegény. Tudsz enni egyébként? Vagy ez is off? Nekem depresszív időszakomban volt ilyen pajzsmirigy mellett. Csak még a hajam is hullott csomókban…
2022. márc. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
El kell fogadni a ráncokat mert utálni fogod magad életed végéig. Abban a korban vagy amikor elkezdődik a bőr öregedése.
2022. márc. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a proxylene jött be ráncok ellen.
2022. márc. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!