Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek, ha amióta hosszú...

Mit tegyek, ha amióta hosszú hajam van, azóta nem lehet összefogni a hajam sehogy, mert fáj?

Figyelt kérdés

Vállamig, max mellemig ért a hajam. 2 éve növesztem a derekamig. 1 éve szinte sehogy se lehet összekötni a hajam, mert fáj a hajam. Hiába nem kötöm szorosra, hol oldalt, hol felül fáj a hajam. Könnyű hajgumit használok, és van, hogy úgy is fáj, főleg hogyha zsíros egy kicsit. Se a fejem tetejére, se a tarkómhoz, se a tarkóm fölé nem tudom felkötni, mert fáj, pedig nincs sokszor felkötve. Fürdéshez egy kontyot nem tudok csinálni, mert lehajolok vagy felnézek, esetleg összeráncolom a szemöldököm, és fáj. Múltkor unokatestvérem befonta parkettába és nem dobhattam hátra, mert ha nem a vállamon volt a fonat, akkor fájt, húzta.


Pedig nincs sok hajam, nagyon is kevés van, annyi szerencsém van, hogy enyhén göndör és nem lapul annyira a fejemre.


2022. márc. 5. 12:20
 1/7 anonim válasza:
Szia! Velem is ez a helyzet, sajnos valahogy elől mindig ki is szakad pár szál ha ki eszem a hajgumit, szóval ritkább is lett a hajam. Ma valahova beakadt egy tincs, és az istenért sem tudt kiszabadítani szóval kirántottam ... Ma levágom, elegem van. Gyönyörű szép de hiába,ha így megy tovább nem marad hajam.
2022. márc. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Mit tegyél? Baromi egyszerű, van két lehetőséged.

Nem kötöd fel, vagy

Levágatod.

Nagyjából ennyi. Vagy próbálkozol még felkötési technikákkal. De mind kényelmetlen lesz egy idő után.

2022. márc. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért fürdéshez nem tudom elképzelni hogy nem lehet egy laza kontyot pókkal rögzíteni, mert fáj, de a többit teljesen elhiszem, mert át is éltem. Már jó ideje nem gumizom a hajam emiatt. Csak lazán és pókkal. Ha egy óra hosszára is valamiért gumit teszek bele már akkor is csomó idő mire elmúlik a hajhagymából a fájdalom, nemrég meg még egész nap lófarokban hordtam gumival aztán este órákig masszíroztam a fejbőröm na ebből elég volt. Hidd el fel lehet kötni lazán, kényelmesen, fájdalommentesen, csak ki kell tapasztalni hogy tekerd, hol rögzítsd.
2022. márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen levágatnám rövidebbre.
2022. márc. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Telefonzsinór hajgumit próbáltad már? Vagy nekem még ez a selyem scrunchie is bevált.
2022. márc. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hajgyökér érzékeny. Néha nekem is szokott fájni. Próbáld inkább befonni, az nem húzza annyira, mint a gumi.
2022. márc. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érzékeny a hajgyökered. Hajerősítő sampon vált be nekem erre. De azóta levágattam és sokkal jobb
2022. márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!