Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem marad meg a festés...

Miért nem marad meg a festés a hajamban?

Figyelt kérdés
Szombaton befestettem,tök szuper lett,(barnára szőkèről).Ma megmostam a hajam,félig vissza is jött a régi szine.Botrányos,foltos most.Újabb festés kellene?Az màr segítene?Fessem egyel sötétebbre,hogy mosàskor olyan szín jöjjön ki,amilyet szeretnék,mert mindig kivilágosodik

2022. márc. 2. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A szőkített haj gyakran ledobja a barnát.

Kérd hozzáértő fodrász segítségét.

2022. márc. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először vissza kell pigmentálni és utana festeni. Kérd fodrász segítségét.
2022. márc. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mások?
2022. márc. 3. 22:07
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Szia, Én is így voltam, 1x be festettem itthon barnára, le dobta, majd 3 hét múlva újra Barnára, és 1 hónap múlva újra be festem csoki Barnára! A 2 festés már benne maradt a hajamba!
2022. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy is úgy értem a második festést már nem dobta ki eddig, harmadjára meg azért festem be mert tetszik a sötétebb barna:)
2022. ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én 1x megmostam a hajam festés után,és láthatóan világosabb lett,próbálom elnyújtani a hajmosoások közötti napokat,mert roncsolnám a hajam, festeném 2 hetente
2022. ápr. 2. 15:07
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én vártam, 3 hetet,

4-5 voltam

2022. ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!