Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Babás vonásokhoz milyen hajat...

Babás vonásokhoz milyen hajat ajánlotok?

Figyelt kérdés
Kerek arc, magas homlok, telt orca, nagy kerek kék szemek, szélesebb orr, kissé telt, nem annyira széles száj, olyan meglepődött tekintet általában. Az arc megtévesztő, mert egy 22 éves nagyon vékony lány. Hosszabb vagy rövidebb haj? Oldal frufru? Szőke, barna? 🤔 mi állna neki jól?

2022. febr. 27. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú, barna, menedékes hajvágás
2022. febr. 28. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
frufru nélkül
2022. febr. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
#1 átmenetes
2022. febr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező írj rám privátban kifejtem ott az én véleményemet mi állna jól neked.
2022. febr. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Ha kerek az arca, akkor nem baj, hafrusfrus, ami jól áll a magas homlok miatt, de a kerek arc miatt ne érjen váll fölé a haj és lépcsőzetesen legyen vágva. Én ezt javasolnám, jól állhat.
2022. febr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
Ami neked jól áll. Most hiába írom le, hogy a frufrusok a kedvenceim, ha Te nem vagy olyan típus. :D
2022. márc. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!