Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sminkceruzához milyen hegyezőt...

Sminkceruzához milyen hegyezőt lehet használni?

Figyelt kérdés
Szemöldökceruzához kellene. Ti milyen hegyezőt használtok a sminkekhez? ツ

2022. febr. 25. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Van egy sima, egyszerű ceruzafaragóm még régebbről és azt szoktam, mert másra amúgy se kéne és erre is jól bevállt. De lehet venni egész olcsón direkt erre való hegyezőt is.
2022. febr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy jobb papírboltos is megteszi. De a drogériákban van professzionális,kicsit több pénzért
2022. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
a papirboltos hegyesebbre hegyezi. a drogerias tompabb szogben hegyezi, ami olyan szempontbol jobb hogy nem pazarolsz annyit hegyezeskor
2022. febr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Essence,és Catrice hegyezőm van,kb 500 Ftba került darabja. Szerintem bármelyik drogériában találsz könnyedén.
2022. febr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alverdés van, és teljesen meg vagyok vele elégedve. A sima papírboltos hegyezőbe folyton beletört a hegyük.
2022. febr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!