Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fodrásznál ezért fizetni?

Fodrásznál ezért fizetni?

Figyelt kérdés

Jó estét. Voltam fodrásznál. Balayage-ombre hajam van, tövem sötét barna, kb vállamtól kezd Világosodni, majd vége felé szőkülni.

Tő-és végfestést kértem. Azt már megszoktam, hogy kb minden alkalom után más színű az alja (szőke valamelyik árnyalata) de a töve az mindig egyszerű klasszikus sötét barna. Erre ma a fodrászom, olyan színt kent a lenövésemre, hogy úgy néztem ki, mint akinek plusz öt cm lenövése van! Eredetileg világos barna hajam van. Ehhez képest világosabb barnát kent, és szárítás után úgy néztem ki, mint akinek 6-8 cm lenövése van. Jeleztem, hogy így nem kívánok haza menni, fodrász mondta is, hogy újrakeni mert a hajam ledobta a festéket... Ilyen tényleg van? Szerintem meg csak simán világosabb színt kevert.

És a végén, fizetéskor azt mondja nekem : akkor a szokáshoz képest plusz három ezer Ft a plusz anyagköltség. Tehát kifizettem az újrakenés árát, ami nekem plusz egy órát vett el az életemből és három ezer Ft - t fizettem érte. Ez így rendben van??


2022. febr. 23. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rendben, de az anyag használatot kikell fizetni. Rendőrt hivhatsz de nem fog semmit tenni. Annyit tehetél volna, hogy meg mondod neki csak az anyag hasznalatot fizeted ki mivel a szaktudasa nem volt megfelelő. Vagy megbeszéltek egy árat. Sajna nálam is volt ilyen dauernel, nem fogta be a hajam semennyire és kvázi ugyanúgy jöttem ki mint ahogy bementem. Csak még annyi, hogy budos dauer szagom is volt hozzá.
2022. febr. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem mennék hozzá többet.
2022. febr. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!