Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfi fenék szőr eltávolítás?

Férfi fenék szőr eltávolítás?

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget kérni. A fenekemen a szőr úgy nő, hogy a kijárat teljesen körbe van nőve, így beleragadnak a galacsinok. Egyszerűen lehetetlen rendesen megtörölni utána, olyan marad, rákenődik a gatyára... Van valami tippetek, hogyan tudnám itthon eltávolítani onnan a szőrt?


Nem kérek olyan választ, hogy ez b*zis, meg ne távolítsam el, mert el akarom, mert így igénytelen.



2022. febr. 20. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Leguggolsz vagy felteszed a lábad fogsz egy tükröt és leborotválod vagy elmész kozmetikushoz gyantáztatni.
2022. febr. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Gyantáztasd le kozmetikussal.

Egyébként pedig a megszokott törlés után a nedves toalettpapír sokat segít.

2022. febr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én sima eldobható borotvával szoktam ezt megoldani.
2022. febr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%

Kell egy tukor magad ala rakod aztan lehuzod a susnyat, nem egy nagy ordongosseg.


Arra figyelj hogy az anuszba ne vagj bele. En sima mach3-as brotvaval szoktam lehuzni kb havonta 1x.

2022. febr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!