Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak az izzadás ellen?

Mit csináljak az izzadás ellen?

Figyelt kérdés

Most Dove original stiftes dezodort használok, és nem használ semmit. A szagokat eltünteti, de undorító izzadságfolt van a pólómon. Volt olyan, hogy kb 10 fokban mentem haza, és a vastag pulcsimat is átizzadtam. Tudom, hogy kamaszkorban normális az izzadás, de nem lehet hogy valami hormonális probléma miatt izzadok ennyire? Nagyon rosszul érzem magam emiatt, a suliban le sem merem venni a pulcsimat, mert tényleg nagyon undorító.

Milyen dezodort ajánlotok, ami használ is? Próbáltam már golyósat és fújósat is, de azok sem voltak valami jók.



2022. febr. 19. 23:00
 1/7 anonim válasza:
23%
fa
2022. febr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Old spice
2022. febr. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.

ezt szokták bevetni "reménytelen" esetekben, patikában lehet venni

Amúgy személyfüggő, én pl. akkor is fokozottan izzadok, ha valami mesterséges aromát ettem. Pl. 1-1 krémtúró még belefér, de az se minden nap. Vagy néhány típusú tusfürdő használata után másnap.

De nem lehet, hogy egyszerűen csak túl vagy öltözve?

2022. febr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Gyanus, hogy tul vagy oltozve, esetleg legfelul egy muszalas kabatot/dzsekit hordasz, ami egyaltalan nem lelegzik, es az is ratesz egy lapattal. Vastag pulover helyett valami cipzarosat hordj, amit folyton tudsz igazitani a kulso/belso homerseklethez. Ha nem budosodsz, ne parazz izzadas miatt, az sem segit, hogy stresszelsz emiatt meg felsz nekivetkozni. Antisudorica es tarsai felejtosek meg szerintem esetedben, a legtobb stiftes dezodor eleg ahhoz, hogy reggel zuhany utan hasznalva delutanig ne budosodj.
2022. febr. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja es legalol 100%-os pamut rovid polot hordj, ne muszalasat, kiveve ha sportolsz, akkor johetnek a speci vekony muszalas, gyorsan szarado dolgok.
2022. febr. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Nekem a rexona stiftek váltak be a legjobban.

Viszont tényleg számít hogy mit hordasz, ha teheted hagyd el a műszálat, műbőrt, hordj pamutot, viszkózt (igen teknikailag műszál de cellulóz az alapja így remekül lélegzik), valódi bőrt, ezek szellőznek és nem gyulladsz meg bennük 2 perc séta után.

Már akkor jelentősen jobban izzadok ha az 5 réteg ruhámból (body, felső, vékony kardigán, pulcsi, kabát) a vékony kardigánt lecserélem egy műszálasra.

2022. febr. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Tinikoromban en is rettentoen izzadtam.


-Akkoriban a solutio antisudoricat hasznaltam

-Tudom nehez, de nem szabad ragorcsolni sem

-Termeszetes anyagu ruhakat viselj (ne polieszter hanem pl pamut, len)


Aztan kinottem (es/vagy a ragorcsolesbol nottem ki).

2022. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!