Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy ne hámlon és...

Mit tegyek hogy ne hámlon és ne legyen száraz a bőröm?

Figyelt kérdés
Az arcom és a a többi testrészem is folyamatosan ki szárad az arcom is egyben még hámlik is de nem annyira. Több testápolót is próbáltam már a testemre és minden nap kenem de nem javul. Az arcomra is próbáltam párat. Valamikor jobb lessz de utána megint száraz és hámlik.
2022. febr. 18. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Lehet nem iszol elég vizet,de az is lehet,hogy gyakran mosol hajat és a hajszárító az oka (nálam így volt)
2022. febr. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem viszket?

Ekcéma?

2022. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 ez egy tévhit, a bőr azért száraz egyeseknél, mert ilyen típus, kevés faggyút termel. Én is megihatok napi 3 liter vizet is, mégis száraz a bőröm. Kell találni megfelelő hidratálót, vagy ha erősen hámlik, viszket, akkor bőrgyógyászhoz kell menni.
2022. febr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó minőségű testápolót használj, de azt is rendszeresen kell használnod, nincs olyan, hogy megoldja, és már nem kell. LRP Tolerianne testápoló szerintem jó, még a Mixa atopiance-t és a CeraVe-t szokták dícsérni. Vagy a sima shea vaj is nagyon jó.
2022. febr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet kevés folyadékfogyasztás, vitamin hiány vagy pajzsmirigy alulműködés (gyanús, ha mellette fázós és hízékony vagy). Esetleg ekcéma is, ha foltokban jelentkezik (arra sokszor a tejfehérje vagy glutén elhagyása segít). És használj valami minél kevesebb méreganyagot tartalmazó testápolót, meg inkább gyors zuhany, mint fürdés.
2022. febr. 24. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!