Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rajtam kívül másnak is rohadt...

Rajtam kívül másnak is rohadt érzékeny a fejbőre? Girls pls help!!

Figyelt kérdés

Egy sima copf után egyből mondhatni picit begyullad a fejbőröm itt ott…

Eleve kevés hajam lett a covid miatt, iszonyat mennyiségű hullott ki…

Már vagy 3-4 hete használom a kókuszolajat vele együtt masszírozom körkörösen olyan 8 percig biztos aztán hagyom rajta 1 hétig utánna hajmosás és újra olajozom. Puha selymes fénylő rugalmas hajam van hajmosás után a kókuszolajtól szóval nem ezzel van a probléma…

Valaki hasonló helyzetben van vagy volt mint én? Tanácsokat szeretnék…

Nem érdekel a hajhosszam csak szeretném ha dúsabb lenne….

Szoktam vágni kisollóval a töredezett végeket. Nem festett…Nem vasalom nem szárítom…

Mit tegyek? Nagyon elvagyok keseredve…csak dúsabb hajat szeretnék egészséges fejbőrrel….



#haj #hajápolás #kókuszolaj #Érzékenyfejbőr
2022. febr. 17. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy kókuszolajozás után rengeteg hajam kihullott.
2022. febr. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem volt egyértelmű milyen gyakran használod. Hetente vagy naponta?
2022. febr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem a kókuszolaj a rossz.

Rengeteg haj hullott ki olajozás előtt és szintén a fejbőr is régebb óta ilyen érzékeny…1 hétig rajta hagyom az olajat aztán hajatmosok és hétfőn ismét olajozom.

Ez genetika?

Láttam hogy a rozmaring víz nagyon jót tesz, igaz ez?

2022. febr. 17. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:

1 hetig a fejbőrödön van? Zsíros hajjal mászkálsz mindenhova? Az teljesen felesleges. Ezt nem így szokták. Hetente fel-1óra és lemosni. Azok szokták a hajra rakni (de nem a fejbőrre) akiknek nagyon göndör a haja, amolyan hajápolóként. Hajnövesztésre hetente egy maximum kettő pakolás elég.


Arra gondoltam még hogy maga a copf lehet hogy túl szorosra van összefogva. Simán okozhat bőrfájdalmat mert húzza a hajadat. Fogd össze fennt lazán, vagy lennt. Elöl a frufru részt mindig lazíts ki mert ott is szokott ritkulni ha túl szorosra fogod.


Amugy szerintem ha egészségügyi dolog áll a háttérben akkor azt kell megmondani először. Góckutatásnak hívják. Bőrgyógyász, nőgyógyász, teljes vérkép (vas, pajzsmirigy), fogászat. Ha viszont a Covid óta hullott ki akkor megvan a probléma forrása bár fogalmam sincs hogy milyen módon okozhatta. Azért egy teljes vérképet csináltatjatnál, kérj beutalót a háziorvostól.

Annyit tudsz még tenni hogy nem hagyod elhalni a hajhagymákat, de jó hír ehhez évek kellenek. Vegyél hajvitamint, a Revalidot ajánlom. E mellett Varga vagy Dr Immun hajcseppet, gyógynövénykivonatokból állnak. 1 hónap és látni fogod az eredményt szerintem. Ha nem hat majd próbálj mást.

2022. febr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2022. febr. 17. 23:35

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!